Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 17.09.2010, 11:03
Fifa jest wg mnie swietna. Orientuje sie ktos czy bedzie 'Wiślacka wersja' tej gry? Wiem, ze w ubieglym roku byla, wiec moze i teraz? chetnie zakupie
Odpowiedz cytując