Neon napisał(a):

|
oj tam takie porównania. Polska też miala drużyne w LM, chociaz juz nikt tego nie pamięta. Za to wszyscy powinnismy pamiętać jaką drogę do LM miał Debrecen. W grupie 6 porażek, a bramki strzelili tylko w meczach z Fiorentiną. W tym roku znów trafili na Levadie!, potem w IVR LE Litex Lovecz (w zeszlym roku Levski Sofia) masakra totalna ... w grupie już dostali 5:0 w dupę od Charkowa.
|
Bo mieli LM w zeszłym roku a nie wieki temu , tak ciężko to zrozumieć?
Na dziś jesteśmy tak samo dupianą ligą i tyle a to że oni byli w stanie wygrać z Levadią a my nie to chyba świadczy o nich na plus a nie na minus

Tam są 3 drużyny które spokojnie mogły by powalczyć z naszą czołówką, zresztą jedna z nich wyeliminowała w tym sezonie Montperier(5 zespół l francuskiej).
Tu na prawdę nie ma się co licytować bo to jak porównanie trabanta z maluchem - i jedno i drugie jest nic nie warte
A co do kibicowania temu czy tam temu - ludzie, kibicujcie sobie komu chcecie ale zostawcie to dla siebie - nie róbcie tu wiochy.Było to mówione już 100 razy.