Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 17.09.2010, 10:31
Cytat:
No tak ale teraz juz chyba nie ma nic do stracenia lepiej chyba stawiac na mlodych ...bo z tym Antolovicem czy jak tam nie wrozy to dobrze...
Antolović to jest właśnie stawianie na młodych. On jest w wieku Kostii, ten sam rocznik, tyle że Machnowski pół roku starszy.
Legionista
Odpowiedz cytując