TOMAY1979 napisał(a):

|
No tak ale teraz juz chyba nie ma nic do stracenia lepiej chyba stawiac na mlodych ...bo z tym Antolovicem czy jak tam nie wrozy to dobrze...
|
z 3 bramkarzy Legii najmłodszy jest... Antolovic

21 lat, 4 miesiące starszy jest Machnowskyj, a 26 lat ma Skaba