Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2933
Stary 17.09.2010, 10:28
TOMAY1979 napisał(a):Wyświetl post
No tak ale teraz juz chyba nie ma nic do stracenia lepiej chyba stawiac na mlodych ...bo z tym Antolovicem czy jak tam nie wrozy to dobrze...
z 3 bramkarzy Legii najmłodszy jest... Antolovic 21 lat, 4 miesiące starszy jest Machnowskyj, a 26 lat ma Skaba
Odpowiedz cytując