Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TOMAY1979
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2932
Stary 17.09.2010, 09:41
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie było to ja też nie pamiętam. Tylko co by nie mówić, ktokolwiek by nie broniłby w Legii,to zawsze będzie grał pod presją Muchy, Boruca, Fabiańskiego (itd) i będzie do nich porównywany.
No tak ale teraz juz chyba nie ma nic do stracenia lepiej chyba stawiac na mlodych ...bo z tym Antolovicem czy jak tam nie wrozy to dobrze...
Ostatnio edytowane przez TOMAY1979 : 17.09.2010 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując