legion18 napisał(a):

|
Żeby nie było to ja też nie pamiętam. Tylko co by nie mówić, ktokolwiek by nie broniłby w Legii,to zawsze będzie grał pod presją Muchy, Boruca, Fabiańskiego (itd) i będzie do nich porównywany.
|
No tak ale teraz juz chyba nie ma nic do stracenia lepiej chyba stawiac na mlodych ...bo z tym Antolovicem czy jak tam nie wrozy to dobrze...