TOMAY1979 napisał(a):

|
Tak slabego bramkarza ja nie pamietam w Legii dawno ..dlaczego nie broni ten Mahnykowsky czy jak jemu tam widzialem dwa mecze jak bronil w ME i nawet niezle sie prezentowal moze warto dac jemu szanse....?
|
Żeby nie było to ja też nie pamiętam. Tylko co by nie mówić, ktokolwiek by nie broniłby w Legii,to zawsze będzie grał pod presją Muchy, Boruca, Fabiańskiego (itd) i będzie do nich porównywany.