Buziek_LG napisał(a):

No tak, teoretycznie to mamy drugą Japonię. Też mamy kryzys i rosnącą liczbę samobójstw
Edit: tfu tfu tfu nie ma żadnego kryzysu, jesteśmy zieloną wyspą, a podatki zwiększamy bo lubimy
|
Nie wiem co ma kryzys gospodarczy do "liniówki". Bezsensowny post.