Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10110
Stary 17.09.2010, 00:21
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
No tak, teoretycznie to mamy drugą Japonię. Też mamy kryzys i rosnącą liczbę samobójstw
Edit: tfu tfu tfu nie ma żadnego kryzysu, jesteśmy zieloną wyspą, a podatki zwiększamy bo lubimy
Nie wiem co ma kryzys gospodarczy do "liniówki". Bezsensowny post.