Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18257
Stary 16.09.2010, 23:57
Czy ktoś może wie, czy wykupiony pakiet internetowy w Simplusie będzie mi działał roamingu, czyli za granicą?

A jeśli będzie działał, to czy trzeba płacić za korzystanie z pakietu za granicą?
Odpowiedz cytując