JrQ- napisał(a):

|
Pod kolor murawy, nie przesadzajcie już.
|
W tym sęk, że dobrze zrobili. Jak się patrzy z zewnątrz na siatkę (na tle trybuny), to wydaję się to absurdalne, że jest zielona. Zupełnie odwrotnie jest jak się patrzy z trybuny na boisko. Zielona siatka się zlewa z trawą i przestaje się ją zauważać. Z czarną by tak fajnie nie było.