Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15388
Stary 16.09.2010, 23:08
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Pod kolor murawy, nie przesadzajcie już.
W tym sęk, że dobrze zrobili. Jak się patrzy z zewnątrz na siatkę (na tle trybuny), to wydaję się to absurdalne, że jest zielona. Zupełnie odwrotnie jest jak się patrzy z trybuny na boisko. Zielona siatka się zlewa z trawą i przestaje się ją zauważać. Z czarną by tak fajnie nie było.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując