Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18254
Stary 16.09.2010, 22:59
Mam takie pytanie...

ostatni sie zastanawialem, dlazego na Cracovie mówi się Żydzi?

może ktoś mi dokladnie opisać dlaczego?

pytanie poważne i oczkuje powaznej odpowiedzi
Odpowiedz cytując