Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
18254
16.09.2010, 22:59
Mam takie pytanie...
ostatni sie zastanawialem, dlazego na Cracovie mówi się Żydzi?
może ktoś mi dokladnie opisać dlaczego?
pytanie poważne i oczkuje powaznej odpowiedzi
Aleks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aleks
Znajdź inne posty napisane przez Aleks