Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15386
Stary 16.09.2010, 22:38
co do rzekomego dachu nad okraglakiem z dużej chmury mały deszcz.wygląda na to że robią tylko betonowy daszek na może pół metra- jest to niektórych wizkach a dokładnie widać na filmiku dzisiejszym
Odpowiedz cytując