|
Powiem tak, osobiście się cieszę że Lech wywalczył pozytywny wynik w Europejskich Pucharach, bo zawsze zdobył troszki punkcika do rankignu, a poza tym, nasze ekipy muszą wkońcu grać żeby ta liga stawała się coraz mocniejsza.
Kasy zarobią troszki, może kogoś kupią, może będą odstawać poziomem od ligi, tak jak Wisła kiedyś i wtedy inne ekipy będą musiały się wzmocnić żeby nie oddać pola bez walki.
Co do meczu, głupio stracone bramki, Arboleda jak rzadko się myli, to dzisiaj miał wpadki, Kotorowski też się nie popisał jak nie trafił w piłę. A ta bramka Del Piero jak i tego Łotysza to szacun.
A, i sędzia ładny s....*syn, lechici są przy polu karnym a ten gwiżdże koniec spotkania. Ciekawe czy jak Juve by miało taką okazję to czy gwizdnął.
Powód: to przecież Łotysz
Ostatnio edytowane przez Arkas : 16.09.2010 o godz. 21:59.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|