massoud napisał(a):

http://allegro.pl/szalik-unikat-chel...214958113.html
ZYSK NA OPRAWY NA R22
Wpłata od razu na konto Ultra Wisła

PS W przyszłym tygodniu wyślę zysk ze sprzedaży vlepek NA STADION.
Dużo się sprzedało co cieszy, ale dużo ludzi nas wystawiło i nie ma z nimi kontaktu.
Czekam jeszcze na kilka wpłat. To co zostało wystawię jeszcze niebawem.
Najważniejsze by vlepki pojawiły się na mieście i było z nich trochę pożytku, tzn zwróciły uwagę ludzi i przyciągnęło choć jedną osobę na Wisłę.
|
Na aucji VLEPKI
http://allegro.pl/wisla-krakow-okazj...226886987.html
Szalik Chelsea 30 zł
oraz perełka
Szalik Arsenalu z wczorajszego meczu Ligi Mistrzów. Zysk pójdzie na cele kibicowskie. Wpłata od razu na konto Ultra Wisła.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1234363729
