Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 16.09.2010, 21:42
massoud napisał(a):Wyświetl post
http://allegro.pl/szalik-unikat-chel...214958113.html

ZYSK NA OPRAWY NA R22

Wpłata od razu na konto Ultra Wisła






PS W przyszłym tygodniu wyślę zysk ze sprzedaży vlepek NA STADION.
Dużo się sprzedało co cieszy, ale dużo ludzi nas wystawiło i nie ma z nimi kontaktu.
Czekam jeszcze na kilka wpłat. To co zostało wystawię jeszcze niebawem.

Najważniejsze by vlepki pojawiły się na mieście i było z nich trochę pożytku, tzn zwróciły uwagę ludzi i przyciągnęło choć jedną osobę na Wisłę.
Na aucji VLEPKI http://allegro.pl/wisla-krakow-okazj...226886987.html


Szalik Chelsea 30 zł


oraz perełka


Szalik Arsenalu z wczorajszego meczu Ligi Mistrzów. Zysk pójdzie na cele kibicowskie. Wpłata od razu na konto Ultra Wisła.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1234363729

Odpowiedz cytując