Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
 
Od: 02.2005
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 16.09.2010, 21:41
Speedy napisał(a):Wyświetl post
a ja bym poprosił o tytuł piosenki, która leciała na zakończenie wczorajszej Ligi+ekstra.

z góry dziękuję
http://www.youtube.com/watch?v=CaT86mk9gj8
Też jej długo szukałem. Pozdro
KOPER
Odpowiedz cytując