Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6020
Stary 16.09.2010, 21:32
A ja uważam, że Juve zlekceważyło amicę i tyle. Niech inni nie podniecają się tak. Przyjedzie do poznania jakaś Polonia Bytom ( z całym szacunkiem ) i odbierze cenne punkty jakże "mocnej" amice. I wszyscy się będą głowić jak to możliwe.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując