Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7242
Stary 16.09.2010, 20:28
ta repra śmieszna jest tylko dla kasy trenerów - tak mi się widzi
Powód: jest krzyż.....................
Ostatnio edytowane przez Maciejj : 16.09.2010 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując