WISŁAZWE napisał(a):

Parę informacji, które przydadzą się w związku z tym że następny mecz gramy już 21 września o 15:00 czyli we wtorek.
Mianowicie typy na spotkanie Pucharu Polski Dolcan Ząbki - Wisła Kraków oddajemy od 17 września, ja jutro z rana postaram się wrzucić posta aby oddzielić oba mecz i ewentualnie podać tabelę po meczu z Koroną, więc w skrócie od jutra rano po moim poście można typować już to spotkanie, typy będą przyjmowane do wtorku czyli do dnia w którym gramy mecz do godziny 11:59 i ani minuty dłużej.
TYPY NA SPOTKANIE PUCHARU POLSKI DOLCAN ZĄBKI - WISŁA KRAKÓW ODDAJEMY/EDYTUJEMY OD 17 WRZEŚNIA DO 21 WRZEŚNIA (WTOREK) DO GODZINY 11:59.
Jak jakieś niejasności pisać w temacie lub PRIV.
|
Przerzucam na nową stronę
