Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 16.09.2010, 20:23
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Parę informacji, które przydadzą się w związku z tym że następny mecz gramy już 21 września o 15:00 czyli we wtorek.




Mianowicie typy na spotkanie Pucharu Polski Dolcan Ząbki - Wisła Kraków oddajemy od 17 września, ja jutro z rana postaram się wrzucić posta aby oddzielić oba mecz i ewentualnie podać tabelę po meczu z Koroną, więc w skrócie od jutra
rano po moim poście można typować już to spotkanie
, typy będą przyjmowane do wtorku czyli do dnia w którym gramy mecz do godziny 11:59 i ani minuty dłużej.






TYPY NA SPOTKANIE PUCHARU POLSKI DOLCAN ZĄBKI - WISŁA KRAKÓW ODDAJEMY/EDYTUJEMY OD 17 WRZEŚNIA DO 21 WRZEŚNIA (WTOREK) DO GODZINY 11:59.



Jak jakieś niejasności pisać w temacie lub PRIV.

Przerzucam na nową stronę
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.