Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5998
Stary 16.09.2010, 20:22
johny96 napisał(a):Wyświetl post
kreseq, sprawdź za oknem czy nie pada deszcz . . . co do meczu, manuel uwaźaj arboleda powinien dać sobie spokój z piłką.
Nie rozumiesz ze mozna miec swoje zdanie i licza sie fakty?

Ja nie lubie Lecha ale gratuluje im dobrego meczu, walki do konca i wywiezionego punktu.
Nie chce by wygrywali i pieli sie w gore, ale umiem docenic cos czego nie ma ani Wisla ani Legia w tej chwili.
Chcialbym zeby spadli z ligi ale umiem docenic ze jako JEDYNI nie kompromituja sie w pucharach.
Uwazam ze zyja w innym swiecie, media sie spuszczaja nad ich gra a Borek chyba ma kaplicze z koziolkami i herb Lecha wytatuowany na posladku, ale umiem zauwazyc ze kupili sensownego napastnika ktory nie kopie sie po czole.

Moglbym wymieniac tak bez konca tylko po co ?

Tak bardzo niektorzy nienawidza przeciwnika ze obiektywizmu nie ma w nich za grosz a kazda wygrana/sukces/punkt druzyny przeciwnej obsmiewaja jakby to ich druzyna byla lepsza.

Troszke dystansu do swiata/siebie/klubow i wiecej realnej oceny meczu/sytuacji/gry.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując