Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 16.09.2010, 20:14
Widze ze znowu sie zaczyna...

Juve jest teraz w slabej formie, kazdy kto interesuje sie Serie A wie o co chodzi. Nie zmienia to jednak faktu ze Lech zagral kapitalny mecz, mimo ze w obronie sporo bledow ale Juve nie umialo z tego skorzystac.

Gdyby Lech gral z takim zebem i zaangazowaniem w lidze, to mogliby zdemolowac wiekszosc zespolow.

Meczu z Barcelona nie ma co porownywac bo to totalnie inna sytuacja. Ten wynik ma znaczenie w koncowym rozrachunku , tamten nie mial.

Pytanie sie co robia kibice Legii na forum Wisly nadaje sie do Lapu Capu Nie wszedzie kolego jest kacik wzajemnej adoracji

Brawo dla Lecha za gre do konca i ladny wynik.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując