Poczekam jeszcze z godzine. Bedzie wiecej banow do rozdania dla "fanow polskiej pilki i rankingow".
Bylo proszone tysiac razy. Bylo apelowane dziesiec tysiecy razy. Bylo zakazywane milion razy. Teraz bedzie banowane skoro macie to w dupie, nie czytacie i nie stosujecie sie do ustalen.
Bany beda do czasu odpadniecia Amiki z pucharow wiec modlcie sie ci ktorzy bany dostana zeby z grupy nie wyszli bo inaczej macie odpoczynek od forum do lutego
Za dyskusje i komentarze odnosnie tej decyzji, ktora sami wymusliscie pare tygodni temu i ordynarnie ja teraza ignorujecie bany beda dwa razy dluzsze.
Uznanie dla wyniku owszem, euforia - nie bedzie tutaj tolerowana bo oznacza to ze ktos pomylil strone internetowa.