Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 16.09.2010, 20:04
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.
Racja, Rudnevs jest świetny jak tak dalej pójdzie to już w zimowym okienku może opuścić poznań i odejść do jakiegoś bardzo silnego klubu. Fajnie jakby udało się nam wytropić kogoś jego pokroju. Z Riosa będziemy mieli duży pożytek powinniśmy go wykupić mimo to nie jest to typowy snajper, a takiego nam potrzeba...
Odpowiedz cytując