dynek.pl napisał(a):

zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania 
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.
|
Racja, Rudnevs jest świetny jak tak dalej pójdzie to już w zimowym okienku może opuścić poznań i odejść do jakiegoś bardzo silnego klubu. Fajnie jakby udało się nam wytropić kogoś jego pokroju. Z Riosa będziemy mieli duży pożytek powinniśmy go wykupić mimo to nie jest to typowy snajper, a takiego nam potrzeba...