Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5974
Stary 16.09.2010, 20:04
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.
Bez przesady, Wisła wygrała nie tak znowu dawno z Barceloną drugi mecz. Fakt, że ten wynik nie dawał nam awansu nie przeszkadza stwierdzeniu, że i Wisła pokazała w tym meczu "cokolwiek".
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując