|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ
Offline
|
#5970

16.09.2010, 20:02
|
Buziek_LG napisał(a): 
|
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?
|
Możesz przetłumaczyć 
|
|