Szacun .Gdyby nie Kotor i Maniek mogliby wygrać ale i tak jestem zaskoczony. Myślałem że Amica dostanie kilka brameczek do koła i pozamiatane a jednak ten sport jest nieprzewidywalny .
massoud napisał(a):

|
wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok
|
Punkcików na fazę grupową LM jeszcze długo Polskie drużyny nie nastukają (obym się mylił) a za rok to Wisła może mieć problemu z rozstawieniem we wcześniejszych fazach i może być ciężej niż w poprzednich dwóch sezonach.