Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5968
Stary 16.09.2010, 20:01
Szacun .Gdyby nie Kotor i Maniek mogliby wygrać ale i tak jestem zaskoczony. Myślałem że Amica dostanie kilka brameczek do koła i pozamiatane a jednak ten sport jest nieprzewidywalny .

massoud napisał(a):Wyświetl post
wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok
Punkcików na fazę grupową LM jeszcze długo Polskie drużyny nie nastukają (obym się mylił) a za rok to Wisła może mieć problemu z rozstawieniem we wcześniejszych fazach i może być ciężej niż w poprzednich dwóch sezonach.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 16.09.2010 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując