0 22 napisał(a):

Prawda?

Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.
|
dziwisz się, że po ostatnich "sukcesach" kadry i polskich drużyn nie wierzyłem w trzecią bramkę?

odszczekuję tamten post, i nawet cieszę się że mam do tego okazję.