Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować

Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania

Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.