Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Co do gier, to w meczu z Juve przeczuwam niespodziankę. Poza tym, jak dla mnie, to tylko City jest absolutnie poza zasięgiem. No i do ch*ja niech Amikowcy odprują te polskie flagi z koszulek :/
|
No i jednak

W ciemno można było też stawiać bramkę w minutach 90+
