Borinho napisał(a):

|
Niestety nawet Juventus w kryzysie lepszy od Mistrza Polski... a tak sobie myślałem że dziś Polska drużyna wreszcie wygra na wyjeździe z jakaś drużyną z czołówki europejskiej Piłki...
|
Nie no Amika jest też w wyśmienitej formie... powiem nawet że miejsce w tabeli to potwierdza!!