Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3462
16.09.2010, 19:15
maxweelle
napisał(a):
kurde wrocilem z wakacji dzisiaj wlasnie wszedlem do domu kupie jutro bilety
moze ma ktos sprzedac z fan
Kupisz jeszcze.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wr22acamy/
Aktualna lista sektorow na ktore nie ma juz biletow.
arytmetyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arytmetyk
Znajdź inne posty napisane przez arytmetyk