Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
18245
16.09.2010, 19:11
Marcinnno
napisał(a):
Gdzie można zostawić samochód jutro na meczu ?
Zostaw mi ...
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo