Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
5897
16.09.2010, 19:00
Widać że coś grają .... starają się ten mecz przypomina mi nasz z Lazio z 2003 roku ....
Nie rozumiem dlaczego niektórzy źle im życzą ... Lech gra teraz dla całej Polskiej piłki !! o poprawę w rankingu uefa...
Także
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho