Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5897
Stary 16.09.2010, 19:00
Widać że coś grają .... starają się ten mecz przypomina mi nasz z Lazio z 2003 roku ....
Nie rozumiem dlaczego niektórzy źle im życzą ... Lech gra teraz dla całej Polskiej piłki !! o poprawę w rankingu uefa...
Także
Borinho
Odpowiedz cytując