Ladnie gra Lech ale... Juve gra totalna klape. Z druzynami pokroju MC moga dostac ostry wpiernicz jesli sie nie ogarna. Jesli Lech to przegra to bedzie frajerstwo roku.
Obstawiam ze Juve wyjdzie na pelnej k**** zmobilizowane przez trenera i bramke do szatni. To bedzie test dla Lecha, bo trzeba przyznac ze pomijajac 2-3 bledy graja bardzo ladnie.
PS: Flaga kozak

Dobrze ze chlopaki pielegnuja zgode
