Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5888
Stary 16.09.2010, 18:51
Ladnie gra Lech ale... Juve gra totalna klape. Z druzynami pokroju MC moga dostac ostry wpiernicz jesli sie nie ogarna. Jesli Lech to przegra to bedzie frajerstwo roku.
Obstawiam ze Juve wyjdzie na pelnej k**** zmobilizowane przez trenera i bramke do szatni. To bedzie test dla Lecha, bo trzeba przyznac ze pomijajac 2-3 bledy graja bardzo ladnie.

PS: Flaga kozak Dobrze ze chlopaki pielegnuja zgode


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując