|
W sumie nuda, tak jak się spodziewałem, Juve bardzo słabe, całkowicie bez formy, mimo to powinni schodzić z 3 bramkami w zanadrzu, Lech? w obronie jako tako, na przodzie nie istnieją, dwie akcje i dwa gole, z czego jeden z karnego, drugi przypadkowy jak dla Juve, mimo że to ona miała z 3 klarowne sytuacje do zdobycia goli, co by nie mówić Lech będzie frajerem jak tego chociaż nie zremisuje, Juve bardzo słabiutkie a kibice potraktowali ten mecz jak sparing
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.09.2010 o godz. 18:54.
|