kibice Wisły Kraków nie obejrzą już meczów na sopcascie - public sport ..
przez to, że podawaliście nazwę programu, a nie kanału !!
wszyscy kibice, którzy nie mają C+ i mieszkają setki km od Krakowa dziękujemy wam ..
pozostaje reszta transmisji, która chodzi fatalnie i jest w fatalnej jakości, dziękujemy ..
jeśli mogę prosić adminów ip użytkowników :
sounds_good,
r4f4l
może uda się jakoś dogadać i tylko te dwie osoby zostaną zbanowane na kanale ..