Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2961
Stary 16.09.2010, 14:53
kibice Wisły Kraków nie obejrzą już meczów na sopcascie - public sport ..

przez to, że podawaliście nazwę programu, a nie kanału !!

wszyscy kibice, którzy nie mają C+ i mieszkają setki km od Krakowa dziękujemy wam ..

pozostaje reszta transmisji, która chodzi fatalnie i jest w fatalnej jakości, dziękujemy ..

jeśli mogę prosić adminów ip użytkowników : sounds_good, r4f4l

może uda się jakoś dogadać i tylko te dwie osoby zostaną zbanowane na kanale ..
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 16.09.2010 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując