Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
15381
16.09.2010, 13:16
Ostatnie z 10 września
http://i52.tinypic.com/2u8y00i.jpg
(tam ma być jakaś składana trybuna)
http://i54.tinypic.com/243q63b.jpg
http://i56.tinypic.com/2ntfgb4.jpg
http://i56.tinypic.com/15ouknd.jpg
http://i55.tinypic.com/2a6ova9.jpg
http://i52.tinypic.com/2m44pya.jpg
(foto SKWK)
na przyszłość polecam SKWK, ewentualnie
www.wislakosz.pl
, a jak już jesteśmy przy temacie hali to:
http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2431
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.09.2010 o godz. 13:21.
aNouc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aNouc
Znajdź inne posty napisane przez aNouc