Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2917
Stary 16.09.2010, 12:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Niepokojące jest to, że zespoły z czołówki poprzedniego sezonu wydają na kontrakty zawodników po 20% i więcej swojego budżetu. Ciężko przy takim rozkładzie wydatków odpowiednio rozwijać klub.
Chyba po 60% i więcej?

Salary cap nic nie da, na pewno znajdą jakieś obejście ( umowy o dzieło, kasa pod stołem, nagrody etc. ). Powstanie tylko kolejny martwy przepis. Dopóki prezesi i właściciele klubów sami nie zmądrzeją - nic się nie da zrobić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując