emj10 napisał(a):

|
Niepokojące jest to, że zespoły z czołówki poprzedniego sezonu wydają na kontrakty zawodników po 20% i więcej swojego budżetu. Ciężko przy takim rozkładzie wydatków odpowiednio rozwijać klub.
|
Chyba po 60% i więcej?
Salary cap nic nie da, na pewno znajdą jakieś obejście ( umowy o dzieło, kasa pod stołem, nagrody etc. ). Powstanie tylko kolejny martwy przepis. Dopóki prezesi i właściciele klubów sami nie zmądrzeją - nic się nie da zrobić.