Z dzisiejszego sport.pl czyli koncernu Agora a dotyczy stadiony Amici i zawirowń wokół haraczu za używanie obiektu:
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html
W tekście przewija się też przez moment kwestia Stadionu Wisły oraz nazwa prawdopodobnego współzarządcy. Przypadek Amici może być jakimś analogicznym potencjalnym obrazem tego, co dzieje się też w relacjach Wisła - Miasto.