Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15378
Stary 16.09.2010, 11:50
Z dzisiejszego sport.pl czyli koncernu Agora a dotyczy stadiony Amici i zawirowń wokół haraczu za używanie obiektu:

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html

W tekście przewija się też przez moment kwestia Stadionu Wisły oraz nazwa prawdopodobnego współzarządcy. Przypadek Amici może być jakimś analogicznym potencjalnym obrazem tego, co dzieje się też w relacjach Wisła - Miasto.
Ostatnio edytowane przez yarow : 16.09.2010 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując