Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15376
Stary 16.09.2010, 11:28
^^
można to zrobić po prostu na wiele metod, zależnie od sytuacji.
Najlepszym i najtańszym jest zrobić posadzki odpowiednio wcześnie. Gdyby zależało im na terminie, to na R22 już zaraz po zrobieniu konstrukcji stropu zaczęliby stawiać szkielety pomieszczeń, tylko na tyle aby wystawały ponad planowane posadzki. Zaraz po tym zrobiliby posadzki i mogliby dalej stawiać pomieszczenia, robić instalacje pod sufitem itd, a beton miałby czas na wyschnięcie. Efekt byłby taki, że mielibyśmy teraz już gotowe wyschnięte posadzki. Zresztą gdyby im zależało, to pewnie mielibyśmy już końcówkę wykończeniówki, montowane byłyby instalacje IT, trwałyby prace przy płytkach czy parkietach, a co mamy wszyscy widzą.
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wyjdzie w praktyce. Mogę sie tu z wszystkimi założyć ze na Legię stana na głowie żeby zrobic przeszklenia, krzesełka, drogi dojscia, klatki schodowe ,kołowrotki - tak żeby TUŻ PRZED WYBORAMI- stadion był pełny. Pewnie część części wewnętrznej zachodniej stadionu będzie zamknięta i jakoś to przeszmuglują jeśli chodzi o odbiory i pozwolenia.Moze bedziemy wschodzic po drabinach żart Nie wiem jak to niby zrobią ale nie wierzę że tydzień przed głosowaniem Majchrowski pozwoli sobie na taką wtopę- Kracik i Duda by go zjedli
To go zjedzą. Trzeba cudu, aby zdążyć przed wyborami. Cudu nie będzie, zwłaszcza, że Polimex nadal sobie odpoczywa.
Odpowiedz cytując