Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 16.09.2010, 10:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze zawodnicy tak jak my tez nie moga doczekac sie tego meczu


tyle czasu musli grac na beznajdziejnych stadionach jako gospodarze wiec taka zmiana to jak przesiasc sie z Opla Corsy do Audi Q7

oni czuja ten "dreszczyk" my tez ,moze w formie pilkarskiej aktualnie jest srednio ale kibicowsko wracamy do piekła na R22 ,mam ciarki jak pomysle o pierwszym odpiewaniu "Jak dlugo na Wawelu"
to bedzie cos pieknego
co chcesz od Opla Corsy?
fajne autko, szkoda tylko że w moim wspomagania nie ma.
a z resztą (coby nie oftopować) się w pełni zgadzam.

pozatym, to spokojnie, jeśli dziś pójdzie powiedzmy 2tys, to jutro przed meczem te 2tys. ludzi się zdecyduje iść i kupi zaraz przed nim.

liczę że piłkarzyny naprawdę się zmobilizują widząc i słysząc co się będzie działo na trybunach i że im się będzie chciało powalczyć. a wtedy powinniśmy wygrać z każdym z tej ligi.
Odpowiedz cytując