Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3438
Stary 16.09.2010, 09:34
Ja myślę, że jak ktoś ma bilety na C, a chciałby iść na G, to powinnien przed trybuną G podbijać do starszych ludzi, może nie wszyscy chcę być w młynia, a kupili te bilety tylko ze względu na cenę. Myśle, że chętnie by się zamienili na wejściówki.

Jedynym problemem mogą tu być te nr PESEL na każdym bilecie. Ale nauczony doświadczeniem z lat poprzednich przypuszczam, że nie będą one weryfikowane. Choć możliwe, że teraz będą nowe porządki. Zawsze można poobserwować jak zachowuje się ochrona, i czy sprawdza te nr PESEL.
Odpowiedz cytując