BB nie jest taki zly. Oczywiscie wyprzedaz tak duzej liczby obroncow nie moze dobrze o nim swiadczyc ale......no wlasnie czy na pewno to On o tym decydowal

? A moze to Basalaj sam decydowal o tych transferach

Pozatym umowmy sie ze w niektorych przypadkach Wisla dostala godne pieniadze za tych co odeszli. A ze nastepcy sa jacy sa.....no coz nie odrazu Krakow zbudowano. Ale popatrzmy na to tak....moze teraz wlasnie jest bardzo dobry okres aby wyczyscic zespol z "przeszlosci" i postawic na nowych. Jak widac liga w tym sezonie jest bardzo wyrownana a i Legia i Lech maja swoje problemy. Jaga, Belchatow czy Korona jakos mnie do konca nie przekonuja i nie wierze ze w dluzszej perspektywie beda w stanie trzymac taka forme.Wisla za to moze wiele nie stracic a trener Maaskant zobaczy co ma i razem z dyrektorem sportowym w zimie dokonaja mam nadzieje odpowiednich korekt.
Co do wplywow z telewizji to sie nie wypowiem do konca ale jesli C+ wykupila razem OS pakiet na lige polska to czy kasa jest az tak duzo mniejsza jesli mecz leci na OS a nie na C+

Pozatym czy fakt ze mecze z Arka i Bytomiem nie byly na C+ faktycznie byly podytktowane tym ze Wisla gra lsabiej czy tym ze wedlug wlodarzy stacji miala mniej atrakcyjnych przeciwnikow

?