willow napisał(a):

Kolego, gra bez piłki i wychodzenie na pozycję to ABC futbolu. Tego uczył nawet Bartoszek w IV-ligowym Ciechocinku, jak sam niedawno stwierdził. Maaskant tu Ameryki nie odkrył.
Niestety, trzeba mieć jeszcze wykonawców na boisku. Dobrze przygotowanych motorycznie i technicznie. A z tym u nas problem.
|
Właśnie trzeba mieć wykonawców, mam nadzieje że Cupiał odszedł od metody półśrodków, a nasz trener dostanie solidne wzmocnienia zimą. Jeśli nie czeka nas nie tylko stracony ten sezon ale i następny