Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 16.09.2010, 07:24
willow napisał(a):Wyświetl post
Kolego, gra bez piłki i wychodzenie na pozycję to ABC futbolu. Tego uczył nawet Bartoszek w IV-ligowym Ciechocinku, jak sam niedawno stwierdził. Maaskant tu Ameryki nie odkrył.
Niestety, trzeba mieć jeszcze wykonawców na boisku. Dobrze przygotowanych motorycznie i technicznie. A z tym u nas problem.

Właśnie trzeba mieć wykonawców, mam nadzieje że Cupiał odszedł od metody półśrodków, a nasz trener dostanie solidne wzmocnienia zimą. Jeśli nie czeka nas nie tylko stracony ten sezon ale i następny
Odpowiedz cytując