ziz99 napisał(a):

|
Cały czas twierdziłem i twierdzę, że podstawa to dobry trener i od tego należy zaczynać budować drużynę. Jeżeli Maaskant, jak mówi, będzie kładł duży nacisk na grę bez piłki i będzie to wpajał umiejętnie i konsekwentnie, to nawet tym co mamy będziemy za jakiś czas poza zasięgiem reszty ligi.
|
Kolego, gra bez piłki i wychodzenie na pozycję to ABC futbolu. Tego uczył nawet Bartoszek w IV-ligowym Ciechocinku, jak sam niedawno stwierdził. Maaskant tu Ameryki nie odkrył.
Niestety, trzeba mieć jeszcze wykonawców na boisku. Dobrze przygotowanych motorycznie i technicznie. A z tym u nas problem.