Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 16.09.2010, 07:02
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Cały czas twierdziłem i twierdzę, że podstawa to dobry trener i od tego należy zaczynać budować drużynę. Jeżeli Maaskant, jak mówi, będzie kładł duży nacisk na grę bez piłki i będzie to wpajał umiejętnie i konsekwentnie, to nawet tym co mamy będziemy za jakiś czas poza zasięgiem reszty ligi.
Kolego, gra bez piłki i wychodzenie na pozycję to ABC futbolu. Tego uczył nawet Bartoszek w IV-ligowym Ciechocinku, jak sam niedawno stwierdził. Maaskant tu Ameryki nie odkrył.
Niestety, trzeba mieć jeszcze wykonawców na boisku. Dobrze przygotowanych motorycznie i technicznie. A z tym u nas problem.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując