Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3431
Stary 16.09.2010, 05:44
Do Wiślackiego Świata trafiło 100 biletów na G!!! wiec jak ktoś nie zdazyl kupic biletu a na meczu interesuje go coś wiecej niz siedzenie i patrzenie to niech leci do kasy!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ecy_sprzedane/
Odpowiedz cytując