Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline
#
3431
16.09.2010, 05:44
Do Wiślackiego Świata trafiło
100 biletów na G!!!
wiec jak ktoś nie zdazyl kupic biletu a na meczu interesuje go coś wiecej niz siedzenie i patrzenie to niech leci do kasy!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ecy_sprzedane/
Mila
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mila