|
Joker the Great
Offline
|
#1426

16.09.2010, 00:17
|
MatMario napisał(a): 
|
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane...
|
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html
|
|