Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 16.09.2010, 00:17
MatMario napisał(a):Wyświetl post
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane...
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html
Odpowiedz cytując