Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3428
Stary 15.09.2010, 21:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
18.000

bilety w cenach od 50 do 130. Droższe od tych na Wiśle o jakieś 40%
Ale popatrz jaki oni potencjał jeśli chodzi o ludzi mają.Aglomeracja 3.5 melona przy 1.5 krakowskiej, gdzie tam Polonia pełni rolę Hutnika u nas czyli konkurencja mizerna.

do tego nie czarujmy się - na dziś nie mamy nawet 20tyś które rzucą się na bilety+ tam wszystko na tip top było a u nas jedna wielka prowizorka(jak dla mnie z winy miasta).Cyrki ze stadionem, słaba gra , praktycznie brak jakiejkolwiek promocji.

Spokojnie.W piątek powinien być cały stadion a dalej to będzie dużo zależało od klubu,miasta i postawy grajków.
Odpowiedz cytując