aNouc napisał(a):

18.000
bilety w cenach od 50 do 130. Droższe od tych na Wiśle o jakieś 40%
|
Ale popatrz jaki oni potencjał jeśli chodzi o ludzi mają.Aglomeracja 3.5 melona przy 1.5 krakowskiej, gdzie tam Polonia pełni rolę Hutnika u nas czyli konkurencja mizerna.
do tego nie czarujmy się - na dziś nie mamy nawet 20tyś które rzucą się na bilety+ tam wszystko na tip top było a u nas jedna wielka prowizorka(jak dla mnie z winy miasta).Cyrki ze stadionem, słaba gra , praktycznie brak jakiejkolwiek promocji.
Spokojnie.W piątek powinien być cały stadion a dalej to będzie dużo zależało od klubu,miasta i postawy grajków.