Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 15.09.2010, 20:51
"W związku z tym, że wiślackie fankluby nie skorzystały z całości zarezerwowanej dla nich puli, w sprzedaży będzie około 100 biletów na sektor G5."

więcej na http://adf.ly/6lbp (wisla.krakow.pl )

nie ma co rozkminiać ile poszło biletów...moim zdaniem sprzedaż idzie bardzo dobrze jeśli chodzi o ilość
Odpowiedz cytując