"W związku z tym, że wiślackie fankluby nie skorzystały z całości zarezerwowanej dla nich puli, w sprzedaży będzie około 100 biletów na sektor G5."
więcej na
http://adf.ly/6lbp (wisla.krakow.pl )
nie ma co rozkminiać ile poszło biletów...moim zdaniem sprzedaż idzie bardzo dobrze jeśli chodzi o ilość
