aNouc napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/
Mało, zważywszy że Legia już ostatki sprzedaje a bilety mają od 50 zł po 130 zł! drugie ale to takie że jak nie będzie kompletu to Majchrowskiemu nie będzie się śpieszyć z dokończeniem stadionu, a tak, damy mu do zrozumienia że stadion
To nie żart Panie Jotka, a chyba celujemy wyżej? choćby ich było 14 to nas musi być te 18.
|
A powiedz Mi z kim ta Legia bedzie grała ?