Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3425
Stary 15.09.2010, 20:49
aNouc napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/

Mało, zważywszy że Legia już ostatki sprzedaje a bilety mają od 50 zł po 130 zł! drugie ale to takie że jak nie będzie kompletu to Majchrowskiemu nie będzie się śpieszyć z dokończeniem stadionu, a tak, damy mu do zrozumienia że stadion

To nie żart Panie Jotka, a chyba celujemy wyżej? choćby ich było 14 to nas musi być te 18.
A powiedz Mi z kim ta Legia bedzie grała ?
Odpowiedz cytując