Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3423
Stary 15.09.2010, 20:46
O czym ty piszesz bo ja Cię nie mogę zrozumieć?

Ludzie stali w kolejkach takich że się rzygać chciało. Zostało 4 tys biletów na 2 dni sprzedaży z czego wiadomo że jeżeli zostanie np 2 do piątku to pójdą w mgnieniu oka... Piszesz coś o koleżance z gorszej strony... a oni chyba nawet nie mają takiej pojemności żeby dobić do naszego wyniku. A na koniec porównanie do meczu Legii z Lechem. Dlaczego nie porównujesz ich ostatniej frekwencji z Bełchatowem?
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując