Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18231
Stary 15.09.2010, 20:28
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To tam jeździ MPK? Dzięki.
Ale jakby jeździły jakieś busy to byłbym wdzięczny za info
Busy na Słomniki, Miechów, Iwanowice.


edit:
mam takie pytanie
Swego czasu na youtube był filmik, bodajże z meczu Wisła - Legia ku pamięci Fujin'a.
Chodzi mi o podkład muzyczny z tego filmiku, niestety chyba już go nie ma na yt.
Także jakby ktoś pamiętał tytuł, albo miał go gdzieś u siebie na kompie byłbym wdzięczny.
Ostatnio edytowane przez Speedy : 15.09.2010 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując