crazykaro napisał(a):

To tam jeździ MPK? Dzięki.
Ale jakby jeździły jakieś busy to byłbym wdzięczny za info
|
Busy na Słomniki, Miechów, Iwanowice.
edit:
mam takie pytanie
Swego czasu na youtube był filmik, bodajże z meczu Wisła - Legia ku pamięci Fujin'a.
Chodzi mi o podkład muzyczny z tego filmiku, niestety chyba już go nie ma na yt.
Także jakby ktoś pamiętał tytuł, albo miał go gdzieś u siebie na kompie byłbym wdzięczny.